LKW logoWhatsapp iconFacebook iconInstagram icon

INFO@LKW.EE

+372 506 0610

Truck

Meist

LKW Trucks on veo- ja rasketehnikaga tegelev ettevõte.

LKW Trucks on ainus veo- ja rasketehnika müügiga tegelev ettevõte, kellel on kõikide Eestis tegutsevate suuremate pankade usaldus. Meile on väga oluline klientide ja koostööpartnerite rahulolu.

Omame pikaajalisi väga häid partnerlussuhted kõikide liisingufirmadega ning meievaheline koostöö on kiire ja tõhus. Meie koostööpartnerite hulka kuuluvad: Citadele, Coop Pank, LHV, Luminor, OP, SEB ning Swedbank.

Meie üks peamistest tegevussuundadest on kvaliteetse komisjonimüügiteenuse osutamine oma klientidele. Omame pikaajalisi häid partnerlussuhteid kõikide liisingufirmadega. Meie müügikeskusest võib leida enamuse Eesti liisingufirmadele tagastatud veo- ja rasketehnikat.

Oleme kvaliteetset ja kõrgelt hinnatud teenust pakkunud juba üle 15 aasta ning selle aja jooksul ostnud, müünud ja vahendanud üle 5000 ühiku.

Peep Põldoja

Peep Põldoja

Olen tegelenud veo- ja rasketehnikaga üle 20 aasta.

Olen panustanud hulgaliselt enda kogemusi, oskusi ning kapitali ettevõtte arengusse saavutamaks kõrget teenuse kvaliteeti. Mulle on väga oluline klientide ja koostööpartnerite rahulolu.

Nemad usaldavad meid:

Citadele logoCoop logoLhv logoPohjola logo
Luminor logoSeb logoSwedbank logo
Marketing talking image

Komisjonimüük

LKW Trucks võtab müügikeskusesse veo- ja rasketehnikat.

Võtame müügikeskusesse müüki veo- ja rasketehnikat. Võimalik ka komisjonimüük ilma müügiobjekti müügikeskusse jätmata. Komisjonitasu sõltub konkreetsest tehnikast ja hinnast ning komisjonitasu tasumine toimub alles peale müügitehingut, samuti müümata tehnika seismise eest tasu puudub.

Täpsemate tingimustega tutvumiseks palun võtke meiega ühendust!

Marketing port image

Tehnika Euroopast

LKW Trucks omab pikaajalist kogemust veo- ja rasketehnika soetamisel enamikest Euroopa riikidest.

LKW Trucks omab pikaajalist kogemust tehnika toomisel Euroopa riikidest. Abistame meeleldi teid sobiliku tehnika valimisel ja õigete valikute tegemisel, seda kõike stressivabalt ning soodsa vahendustasuga. Täpsemaks konsulteerimiseks palun võtke meiega ühendust!

Marketing finance image

Liising

Omame pikaajalisi väga häid partnerlussuhteid kõikide liisingufirmadega.

LKW Trucks aitab liisinguks vormistada vajalikud dokumendid ning võtab erinevatelt liisinguhalduritelt hinnapakkumisi, et leida teile sobivaim lahendus. Omame pikaajalisi väga häid partnerlussuhteid kõikide liisingufirmadega ning suhtlus on kiire ja tõhus. Meie koostööpartnerite hulka kuuluvad: Citadele, Coop Pank, LHV, Luminor, OP, SEB ning Swedbank.

Marketing statistics image

Hindamisteenus

LKW Trucks on aktsepteeritud veo- ja rasketehnika hindaja kõikidele Eesti liisingufirmadele.

Peep Põldoja omab hindamise kogemust üle 20 aasta ning on tänu sellele on LKW Trucks aktsepteeritud veo- ja rasketehnika hindaja kõikidele Eesti liisingufirmadele. Hindamisteenuse tellimiseks palume võtta ühendust, et kokku leppida sobiv aeg ning koht.